CFT Precyzja – obróbka skrawaniem CNC i inne usługi

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się fachową obróbka metali skrawaniem CNC, a także produkcją podzespołów do maszyn i automatów przemysłowych. Dzięki bogatemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy Państwu proponować usługi najwyższej jakości, takie jak precyzyjne toczenie i frezowanie, spawanie czy drążenie. Od początku współpracy staramy się budować z klientami partnerskie relacje, których zaufanie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Dbamy o to, aby powierzone nam projekty były realizowane z największą starannością, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze cele jakościowe realizujemy poprzez nieustanne unowocześnianie parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zlecone nam usługi spawalnicze, a także frezowanie, toczenie czy drążenie, zostaną wykonane z największą precyzją i starannością. Obróbka metali skrawaniem CNC to nasza specjalność - zaufaj profesjonalistom z CFT Precyzja.

 

Dywizje

//cft-precyzja.pl/wp-content/uploads/2016/08/Untitled-2.jpg
Obróbka CNC metali - frezowanie, skrawanie, toczenie - CFT Precyzja

Produkty

Usługi

Film

CFT Precyzja to nowoczesna i elastyczna organizacja oferująca produkty i usługi na najwyższym europejskim poziomie. Dołącz do filmowej podróży po naszej firmie.

Polityka Jakości

Przestrzeganie zasad Polityki Jakości to misja całego zespołu CFT Precyzja. Naszym celem są najwyższe standardy jakości osiągane poprzez wdrażanie i ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług.

MSWiA RP

KON. NR B-050/2006

Centrum Certyfikacji Jakości CCJ

AQAP 2120
ISO 9001

CS Certyfikacja

ISO 14001
ISO 18001
ISO 27001

Kontakt

C F T PRECYZJA Sp. z o.o.
ul. Polna 6, 05-152 Czosnów

Tel. +48 22/ 785-10-57
Fax +48 22/ 785-10-19

e-mail sekretariat@cft-precyzja.pl
web www.cft-precyzja.pl