Budynek firmy CFT Precyzja widziany z lotu ptaka

O firmie

CFT Precyzja Sp. z o.o. założona w 2004 roku w Czosnowie k/Warszawy, jest wysokospecjalistycznym podmiotem opracowującym i wytwarzającym innowacyjne produkty o przeznaczeniu militarnym, obronnym i policyjnym, takie jak m.in. nowoczesne osłony balistyczne. Spółka specjalizuje się w rozwijaniu nowatorskich technologii, kompleksowych systemów i rozwiązań w obszarze ochrony środków transportu (pojazdów, statków powietrznych) oraz budynków i obiektów użyteczności publicznej, a wszelkie oferowane produkty posiadają certyfikacje krajowych i zagranicznych centrów badawczych jako spełniające polskie i międzynarodowe normy.

CFT Precyzja jest ponadto profesjonalnym centrum świadczącym usługi precyzyjnej obróbki metali o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego.

W ciągu ponad 13 lat swojej profesjonalnej działalności CFT Precyzja stała się docenianym, ważnym i wiarygodnym partnerem biznesowym podmiotów z przemysłu militarnego, wydobywczego, energetycznego, morskiego, przeładunkowego i wielu innych, a jakość jej produktów i usług zyskały uznanie na wielu kontynentach m.in. w Europie, Ameryce i Azji.

Otwartość na oczekiwania klienta, elastyczność zespołu i szybkość przepływu informacji w połączeniu ze znakomitym parkiem maszynowym oraz silnym naciskiem na jakość i innowacyjność badawczo-rozwojową tworzą wyjątkową przewagę konkurencyjną i wartościowy atut w relacjach partnerskich.